Himalaje trekking

Annapurna

Wędrówka przez nepalski trekking wokół Annapurny jest jednym z najbardziej oszałamiająco pięknych, zmieniających życie doświadczeń, jakie możesz doznać podczas swoich podróży. Jesteśmy pewni, że tak jak my, będziesz absolutnie zauroczony tym obszarem od pierwszego dnia.

Wszystko o szlaku Annapurny

Trekking wokół Annapurny to podróż  przez jedne z najwyższych gór świata i zróżnicowane strefy klimatyczne (od tropikalnych po mroźne szczyty alpejskie). Intensywne dni spędzone na nogach, w gronie gościnności Nepalczyków i ich urokliwych górskich wiosek przeniosą Cię do nepalskiej kultury. 16 dni, które spędzisz na szlaku Annapurny, są jednymi z najbardziej inspirujących i wymagających, jakie kiedykolwiek napotkasz, a powrót do Pokhary będzie tak satysfakcjonujący.Annapurna

To bardzo kusząca propozycja, aby po prostu zarezerwować lot, zasznurować buty do wędrówek i wyruszyć w rozległą dzicz. Należy jednak wziąć pod uwagę, że nie to zwykły spacer. Pierwszy trekking warto zacząć od nieco krótszych tras, polecamy trekking Ghorepani Poon Hill.

Wędrówka grupowa

Jeżeli jesteś podróżnikiem przyzwyczajonym do niezależnych/ samotnych podróży na własnych warunkach, myśl o nagłym związaniu się z grupą i jej osobowościami, a także ustalonym planem podróży i wszystkim, co wiąże się z tymi dwoma rzeczami, może być nieco zniechęcająca. Ale jak się okazuje, absolutnie nie musi tak być. W naszym biurze turystycznym dostosujemy trekking do Twoich preferencji. Zaufaj nam!

 

 

 

 

 

 

 

 

Nepal to przepiękne państwo, które każdy powinien odwiedzić. To nie tylko trekking, ale również i niepowtarzalne widoki i jedyna w swoim rodzaju kultura.

Trekking Himalaje

© Copyright 2025 .