Himalaje trekking

Trekking do bazy pod Everestem

Mount Everest, znajduje się na liście marzeń wielu podróżników i nie bez powodu. Posiada ona trasy, które wiodą przez nie łatwe ścieżki dlatego, są przeznaczone dla odważnych wędrowców. Trekking do bazy pod Everestem to legendarny wyczyn, którym mogą się pochwalić nieliczni. Trwający 19 dni trek, może okazać się dla niektórych rozwiązaniem nie do spełnienia. Aby uniknąć takich sytuacji, warto, jest w pierwszej kolejności dostosować cały trekking, do swoich możliwości. 

Trekking do bazy pod Everestem, oprócz zapierających w piersiach krajobrazów, trekkerzy mogą również zaświadczyć spotkania z wyjątkową kulturą lokalną. Odwiedzając klasztory, kontaktując się z lokalnymi przewodnikami i właścicielami herbaciarni, a także podziwiając buddyjskie stupy, macie szanse na poznanie Nepalu.

Trekking do bazy pod Everestem

Dlaczego trekking jest niezapomniany?

Mocne połączenie naturalnego piękna, fascynującej kultury i gościnności mieszkańców, sprawia, że trekking jest jednym z niezapomnianych na świecie. Warto jednak wiedzieć, że nie jest to jedynie piękny spacer. Choć pod względem technicznym nie jest bardzo trudny, to może sprawiać kłopot ze względu na wysokość.  Jednak można spotkać się z przekonaniem, że im cięższa wędrówka, tym jest bardziej opłacalna. Trekking do bazy pod Everestem to wyśmienita okazja do zmierzenia się ze swoimi możliwościami. Do tego dni wypełnione, przyjemnościami i w postaci wieczornych pogawędek. Również ciekawy jest trekking w regionie Annapurny!

Trekking ten jest spełnieniem marzeń, nie jednego zawodowego trekkera. Dlatego jeżeli, chcesz spełnić swoje marzenia, wybierz naszą ofertę.

 

Nepal to przepiękne państwo, które każdy powinien odwiedzić. To nie tylko trekking, ale również i niepowtarzalne widoki i jedyna w swoim rodzaju kultura.

Trekking Himalaje

© Copyright 2025 .