Himalaje trekking

Trekking wokół Annapurny

Nie można zaprzeczyć, że najpiękniejsze trekki są jedynie w Nepalu! To właśnie tutaj masz szanse na spędzenie niezapomnianego czasu w otoczeniu, przepięknych górskich widoków. Jedną z najczęściej wybieranych wędrówek jest trekking wokół Annapurny. Odróżnia  go od pozostałych wypraw, fakt, że jest to dosyć łatwy trek. Warto również dodać, że trekking wokół Annapurny obejmuje różnorodne krajobrazy, lokalną kulturę, faunę, a także florę.

Cała wędrówka, prowadzi, wzdłuż terenów ryżowych aż po pasma Annapurny i Dhaulagiri. Trekking wokół Annapurny to otoczona wysokimi górami, przepiękna wędrówka, która nie tylko oferuje unikatowe widoki, ale i bezpieczeństwo. To bardzo ważna kwestia jeżeli mamy do czynienia z wyprawami wysoko górskimi ze względu na wiele niechcianych sytuacji, jakie mogą nas spotkać oprócz choroby wysokościowej.

Warto również wziąć pod uwagę fakt, że podczas trekkingu zatrzymacie się na punkcie widokowym, jaki, jest Poon Hill. To właśnie tam, można podziwiać wschody i zachody słońca, a obiecujemy widoki, są nieziemskie.

Trekking wokół Annapurny

Najważniejsze kwestie

  • Możliwość odwiedzenia pięknego wschodu słońca z Poon Hill,
  • Poznanie kultury i zwyczajów miejscowej ludności regionu,
  • Malownicza przejażdżka do Pokhary i trekking do punktu widokowego,
  • Wędrówka do Annapurna Base Camp,

Trekking wokół Annapurny

Jeżeli nie wiesz, jaki trekking będzie najlepszym rozwiązaniem, wybierz Annapurna trekking. Jeżeli będziesz czuć niedosyt po skończonej wyprawie wokół Annapurny, sprawdź jeszcze trekking Manslu. To najlepsze rozwiązania dla każdego, kto pragnie, aby jego podróż stała się spełnieniem marzeń. Choć dość popularnym trekkiem jest także ten wokół Everestu, to Annapurna trekking wiedzie kolorową drogą!

 

Nepal to przepiękne państwo, które każdy powinien odwiedzić. To nie tylko trekking, ale również i niepowtarzalne widoki i jedyna w swoim rodzaju kultura.

Trekking Himalaje

© Copyright 2025 .