Himalaje trekking

Wycieczki

Jesteśmy wiodącą agencją podróży, wycieczek i trekkingu w Nepalu. Zawsze koncentrujemy się na wysokiej jakości usług i oferujemy najwyższej jakości pakiety dopasowane do potrzeb każdego turysty. Oprócz trudnych fizycznie trekkingów i fantastycznej scenerii górskiej,  dajemy Państwu dogłębną wiedzę historyczną na temat wszystkiego, co zobaczycie po drodze.

Nasze biuro turystyczne prowadzone i kierowane jest przez dedykowany zespół z wielowymiarową osobowością i uznaną postacią w nepalskiej branży turystycznej. Nasza długa historia w branży turystycznej sprawiła, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompetentnych i profesjonalnych przewodników, którzy pokażą najciekawsze zakamarki każdego nepalskiego miasta. Nepal wycieczka dopasuje plan podróży do potrzeb i życzeń każdego naszego klienta.

Wycieczka indywidualnaNepal wycieczka

Będziemy szczęśliwi,  w momencie kiedy będziemy mieli dopasować swój plan podróży do potrzeb i życzeń klienta, konkretnego czasu i harmonogramu. Naszym celem jest spełnienie wszystkich Państwa życzeń i dodanie tej szczególnej magii do Państwa wakacji z wysokiej jakości trekkingiem i doświadczeniem turystycznym w Nepalu, Tybecie i Bhutanie. Gwarantujemy Państwu komfortową i przyjemną podróż do Nepalu.

Najlepszy czas na podróż do Nepalu

Najlepszym czasem na odwiedzenie Nepalu jest okres od końca września do końca listopada. Jednak zależy to również od rodzaju aktywności lub miejsc w kraju, które chcemy odwiedzić. Pora jesienna jest promowana jako najlepszy czas dla trekkingowców, którzy są nagradzani czystym niebem i zapierającymi dech w piersiach widokami. Kolejnym najlepszym czasem na wycieczkę w Nepalu jest okres wiosenny od marca do kwietnia. Rododendrony są w rozkwicie, a temperatury są ciepłe, wręcz idealne.

 

Nepal to przepiękne państwo, które każdy powinien odwiedzić. To nie tylko trekking, ale również i niepowtarzalne widoki i jedyna w swoim rodzaju kultura.

Trekking Himalaje

© Copyright 2025 .