Himalaje trekking

Nepal, odkryj nieznane

Nepal to jeden z najmniej zurbanizowanych państw na świecie. Oczywiście niesie to za sobą wiele minusów, ale mimo tego da się dostrzec dobre strony.

Dzika natura i tradycje w tym kraju można odkryć w niezwykle łatwy sposób. Już na lotnisku można dostrzec różnice kulturowe i nieco poznać te nieznaną kulturę.

Nepal może pochwalić się niesamowitą florą, fauną i nieziemskimi krajobrazami. Może dlatego wyjazdy w Himalaje są tak bardzo oblegane. Jeżeli Ty również chcesz poznać ten niezwykły kraj, sprawdź, co możesz w nim zwiedzić.

Podróże kształcą, a wyjazdy w Himalaje urzeczywistniają marzenia.

Pokhara, oaza ciszy i spokoju

Pokhara to miasto w Nepalu, które epatuje beztroską i harmonią. Wyjątkowy krajobraz sprawia, że wyjazdy w Himalaje często uwzględniają również to miejsce.

Wyjazdy w Himalaje

Połączenie gór i czystego jeziora zapierają dech w piersiach. To miasto oferuje wiele atrakcji, tak  by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jest to miejsce szczególnie rekomendowane dla osób, które chcą wypocząć po trekkingu.

Osoby preferujące bliski kontakt z naturą mają możliwość podziwianie:

  • Jezioro Phewa,
  • Jezioro Begnas,
  • Jaskinia Gupteshwor Mahadev
  • Podziemny wodospad - "Devil's Falls.

Szczególnie przepiękne widoki czekają na Ciebie rano lub wieczorem. Wschód i zachód Słońca w górach i przy jeziorze wygląda olśniewająco.

Wyjazdy w Himalaje

Dla miłośników zwiedzania architektury i poznawania kultury i historii z bliska polecamy:

  • Międzynarodowe Muzeum Gór Pokharze.
  • Złota Świątynia Varahi.

Wyjazdy do Nepalu to przeżycie niesamowitej przygody. Przekonaj się sam i podziwiaj ten niesamowity kraj z bliska!

 

 

 

Nepal to przepiękne państwo, które każdy powinien odwiedzić. To nie tylko trekking, ale również i niepowtarzalne widoki i jedyna w swoim rodzaju kultura.

Trekking Himalaje

© Copyright 2025 .