Himalaje trekking

Wyprawa do Nepalu

Dzisiejsze możliwości, sprawiają, że można podróżować nawet w najdziksze zakątki świata. A to wszystko za sprawą rozwiniętej turystyki. Dlatego, powinniśmy zdecydować się również na wyprawę do Nepalu. Choć państwo to, kojarzy się jedynie Everestem i Annapurną, to można przeżyć w nim niezapomniane chwile, przybywając turystycznie. Nepal to magiczne miejsce, które jeszcze nie zostało całkowicie odkryte przez zagranicznych turystów. Choć kraj tej kojarzy się z nędzą to jednak egzotyczna kultura i zniewalające himalajskie krajobrazy, sprawią, że zakochasz się w nim od razu! Wyprawy do Nepalu to niesamowita podróż, która czeka na każdego, kto pragnie odwiedzić ten kraj.

Gdzie na nepalską wycieczkę? Czas na Pokhare!

Wyprawa do Nepalu

Wyjazd Nepal to podróż przeznaczona dla każdego miłośnika kultury azjatyckiej. Oprócz zwiedzenia nepalskiej stolicy, czyli Katmandu, kolejnym do zwiedzenia miastu, powinna być Pokhara.

Jeżeli chodzi o dojazd, to nie będzie to trudne zadanie do spełnienia. Pomimo tego, że podróż będzie trwała około 9 godzin, to piękno tego miasta, zrekompensują całą podróż. Warto jednak wiedzieć, że przez komunikację w Nepalu, nie powinniśmy planować wszystkiego na styk. Często jest tak, że autobusy się nagle zatrzymują i mają postoje. Warto doliczyć sobie nawet kilka godzin na opóźnienia.

Dlaczego Pokhara?

Nepal wycieczka

Pokhara jest idealnym miejscem dla osób, które nie udają się na trekking bądź na niego oczekują. To właśnie tutaj można zobaczyć przepiękne himalajskie szczyty w komplecie. Oprócz tego warto jest zobaczyć największą atrakcję tego miasta - Jezioro Fewa oraz Stupe Pokoju.

Nepal wycieczka, to miejsce, które zachęca, wręcz wszystkim! Zaczynając od kultury, kończąc na przepięknych widokach,

 

 

Nepal to przepiękne państwo, które każdy powinien odwiedzić. To nie tylko trekking, ale również i niepowtarzalne widoki i jedyna w swoim rodzaju kultura.

Trekking Himalaje

© Copyright 2025 .